Blog

RSS feed

Bread and Butter 2012

03 juli 2012

Bread and Butter - Summer 2012

 

Elk seizoen zijn wij op zoek naar de laatste trends en daarom zitten we vanaf morgen in Berlijn bij één van de grootste Fashion events ter wereld: Bread & Butter. Dat vinden we niet erg hoor, dat doen we graag voor jullie ;).

 

Bread & Butter (B&B) is opgericht in 2001 in Keulen. Later verhuisde de show naar Berlijn. Jaarlijks trekt het evenement ongeveer 80.000 vakbezoekers (!) van over de hele wereld. Grote namen als G-Star RAW, Hilfiger Denim en Pepe Jeans laten zien wat zij in huis hebben voor het komende seizoen.

 

We zullen diverse secties bezoeken, zoals de Denim Base (we like!), Urban, Street Fashion en Fashion Now. Wij hebben er zin in!! Houd onze Facebook pagina en Twitter in de gaten voor de laatste updates.

 

bread-and-butter

Gepost in Score Brands | 0 Reacties

0 Reacties

Reageren

Reactie versturen



  • (Wordt niet gepubliceerd)

* Verplichte velden


                
SLUITEN

Registreren

Persoonlijke gegevens

Geslacht *

(dd mm jjjj)

Adresinformatie

Scorecard Member Card

Heb je al een Score Member Card?

Heb je je kaartnummer niet bij de hand?

* Verplichte velden

Wachtwoord vergeten?

Vul hieronder je emailadres in en we sturen je een nieuw wachtwoord.